![Muhammet GÜRLÜ: Erbakan'ın Yolu Saadet Partisi'nin Yoludur](/upload/resimler/haber/26Z_muhaeerm-gurlu--foto.jpg)
Muhammet GÜRLÜ: Erbakan'ın Yolu Saadet Partisi'nin Yoludur
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, "Erbakan'ın yolu Saadet Partisi'nin yoludur" ded
Muhammet GÜRLÜ: Erbakan'ın Yolu Saadet Partisi'nin Yoludur
Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, "Erbakan'ın yolu Saadet Partisi'nin yoludur" dedi.
Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Milli Görüş'ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefat yıldönümü ve Erbakan Haftası dolayısıyla yazılı açıklamada bulundu.
Açıklamasına Necmettin Erbakan'a Allah'tan rahmet dileyerek başlayan Muhammet Gürlü, "O sadece Milli Görüşçülerin değil, tüm Türkiye'nin ve İslam Alemi'nin de hocasıydı. Ancak bizim için yeri apayrıydı. O bizim liderimizdi. Onun boşluğunu hissetmemek mümkün değil" şeklinde konuştu.
Çok Yönlü Bir İnsandı
Erbakan'ın çok yönlü bir insan olduğuna da vurgu yapan Gürlü, "O hem dava adamı, hem siyaset adamı, hem devlet adamı, hem fikir adamı, hem de bilim adamıydı. Erbakan Hocamız, her bir yönü üzerinde ayrı ayrı düşünülmesi, çalışılması ve irdelenmesi gereken bir deryaydı" diye konuştu.
Gürlü, Saadet'e Davet Etti
Merhum Erbakan'ın gün geçtikçe daha fazla anlaşıldığını da kaydeden Başkan Gürlü, sözlerine şöyle son verdi: "Hepimiz duyuyoruz. Çeşitli vesilelerle insanlar, 'Erbakan Hoca haklıymış' diyorlar, 'Yolumuz Erbakan'ın yolu' diyorlar. Ayrıca sosyal medyada da Hocamıza övgüler yağdıran bir çok mesaj görüyoruz. Tabii bunlar bizi ziyadesiyle memnun ediyor. Ancak bir hatırlatma ve davet yapmadan da geçmek istemiyorum. Hepimiz biliyoruz ki Erbakan Hoca vefat ettiğinde Saadet Partisi Genel Başkanıydı. Erbakan'ın yolu Saadet Partisi'nin yoludur. Bu vesile ile ben de Erbakan Hocamıza hak verenleri, yolum Erbakan'ın yoludur diyenleri ve Hocamıza övgüler yağdıran herkesi, onun yoluna, Milli Görüş'ün tek temsilcisi Saadet Partisi'ne davet ediyorum."
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..