![Tepebaşı katlı otoparkı yenilendi, kapasite 200 araç arttı](/upload/resimler/haber/997_tepebasi-2.jpg)
Tepebaşı katlı otoparkı yenilendi, kapasite 200 araç arttı
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPARK’ın işlettiği açık ve katlı otoparklarda yenileme çalışmalarına devam ediyor.
Tepebaşı katlı otoparkı yenilendi, kapasite 200 araç arttı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPARK’ın işlettiği açık ve katlı otoparklarda yenileme çalışmalarına devam ediyor.
İSPARK, kent genelinde uzun yıllar önce hizmet vermeye başlayan ve işletmesini devraldığı Tepebaşı Katlı Otoparkında modern ve teknolojik sistemleri devreye alarak yeniden hizmete sundu.860 araçlık kapasiteye sahip otoparkta bazı alanların yeniden düzenlenmesiyle park kapasitesi 200 araç daha artırılarak 1060 araçlık otopark alanı oluşturuldu.
Tepebaşı otoparkı baştan aşağı yenilendi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yenilenerek tekrar hizmete açılan Tepebaşı katlı otoparkı içerisinde sürücülerin kullandığı alanlarda modern güvenlik sistemleri ve ekipmanları devreye alındı. Faklı renklerin kullanıldığı otoparkta engelli park ile bisiklet park alanları da yenilenerek vatandaşların araçlarını daha rahat park edebilecekleri bir alan oluşturuldu.
Ayrıca iç ve dış alanlar yeniden dizayn edilerek güzel bir görünüme kavuşturuldu. Otopark giriş ve çıkışına kamera, her kata yön gösterici tabela ve kat renkleri ile uyumlu asansör butonları da yapıldı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle hizmet verilen otoparklarda yenileme çalışmalarının devam ettiğini belirten İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut “Otoparklarımızı baştan aşağı yeniliyoruz. Uzun süre kullanılabilecek çevreci, modern ve teknolojik sistemleri de kullanıma sunuyoruz” dedi.
Tepebaşı katlı otoparkında teknolojik sistemlere farklı ödeme seçenekleri de eklenecek. Yakın zamanda vatandaşlar otoparkın içerisine konulan akıllı cihazlarla ödeme yapabilecek.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..