![Çengelköy Liderlik yolunda 3 puanı Yalova dan aldı](/upload/resimler/haber/C9B_spor-2--2.jpg)
Çengelköy Liderlik yolunda 3 puanı Yalova dan aldı
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
28.kasım Pazartesi günü oynanan Çengelköyspor Yalovaspor maçının tamamında yağmur yağmasına rağmen bir dakika bile mücadele olmayan an görmedik
Çengelköy Liderlik yolunda 3 puanı Yalova dan aldı
28.kasım Pazartesi günü oynanan Çengelköyspor Yalovaspor maçının tamamında yağmur yağmasına rağmen bir dakika bile mücadele olmayan an görmedik.
Çengelköy Yücel Çolak yönetiminde çıktığı maçta ilk devrede baskılı oyunu ile iki gol buldu. Kaptan Ulaş Önsal 12 dakikada Bünyamin demir ise 40.dakikada fileleri topla buluşturmayı bildi. Ancak ikinci yarı gereksiz şekilde sertleşen oyunda pek çok oyuncumuz sarı kart gördü. Üç puan yola çıkmış gelirken yapılan sertlikler ve görülen kartlar hoş karşılanmadı. Bildiğiniz gibi liğ uzun ve zorlu bir maraton hırslı olduğumuz kadar dirençli sabırlı olmalıyız. Kaleci Cemal Can Düzce değerli kurtarışlar yaptı takımı motive etti.
Bizden ağabey tavsiyesi sinirlerine hakim olan sonunda ipi göğüsler ve 3. Lige atlar. 1.amatörden süper amatöre çıktığımızda nasıl sevindiysek, süper amatör ligden Bölgesel amatör lige çıkarken de tüm Çengelköylüler olarak sevinmiştik. Artık 3. Lig çıkma hayalimiz o kadar uzak değil her puanda biraz da gerçekleşiyor.
Neyse gelelim maça 2.devre stresli devam ederken Yemen Taş üçüncü gole ve kesinleşen üç puana imzayı attı. Oyuncularımızı ve teknik kadroyu tebrik ediyoruz. Puan durumuna gelince Çengelköy 21 puan Erokspor 21 puan maç 4 Aralık Pazar günü dananın kuyruğu o gün kopacak diğer rakiplerle puan farkları açılmaya başladı çünkü.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..