![Park Et Uçakla Devam Et Projesine Yoğun İlgi](/upload/resimler/haber/5BA_ispark-2.jpg)
Park Et Uçakla Devam Et Projesine Yoğun İlgi
![Tarih](/img/icon/clock.png)
![Yazdır](/img/icon/print.gif)
İSPARK’ın Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı’na yakın noktalarda hizmete açtığı Park Et Devam Et otoparkları vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.
Park Et Uçakla Devam Et Projesine Yoğun İlgi
İSPARK’ın Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı’na yakın noktalarda hizmete açtığı Park Et Devam Et otoparkları vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.
1500 araçlık İSPARK Atatürk Havalimanı otoparkı 24 saat 15 TL’ye hizmet verirken, 1000 araç kapasiteli Sabiha Gökçen Havalimanında günlük 10 TL otopark ücreti alınıyor.
Park Et Devam Et projesi kapsamında hizmete açılan Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen otoparkları yoğun ilgi görüyor. Özellikle bayram ve yaz tialillerinde sürücüler uzun süreli uçuşlarda araçlarını İSPARK’a bırakıyor. Otopark ile havalimanı arasında yapılan ücretsiz ring servisleri ile vatandaşlar kısa sürede havalimanına ulaşabiliyor.
İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut, İstanbul Büyükşehir Belediyesi desteğiyle İSPARK olarak "Park Et Devam Et" otoparklarını yaygınlaştırdıklarını belirterek, sürücülerin araçlarını bu otoparklara bırakarak toplu taşıma istasyonlarını kullanmalarını teşvik ettiklerini dile getirdi.
İSPARK otoparklarında yoğunluk yaşanıyor
Her gün binlerce kişinin yolculuk yaptığı havaalanlarında otopark ücretleri dudak uçuklatıyor. Havaalanlarına araçlarıyla gelen sürücüler alternatif otopark alanı bulmakta güçlük çekiyor. Uzak yerlere araç park etmenin zorluğu da sürücüleri fahiş fiyatlar ödemek zorunda bırakıyor. Bir haftalık ve daha fazla yolculuklarda ödenen ücret ise 600 TL’yi geçiyor.İSPARK’ın P+R sistemi ile sürücülere hem ücret hem de servis hizmeti ile büyük kolaylık sağlanıyor.
Vatandaşların ödediği yüksek ücretlere İSPARK, park et devam et sistemiyle çözüm buluyor. Otoparkların ücreti düşük tutulurken yakın noktalarda açık otoparklar hizmete sunularak uzak mesafe kavramı da ortadan kaldırılıyor. İstanbul genelinde en büyük otopark işletmecisi konumunda olan İSAPARK toplu taşıma istasyonlarına yakın noktalarda otopark ücretlerini düşük tutuyor.
TÜED HAYKIRDI ” ABO DÜZELTİLMELİ İNTİBAK GERÇEKLEŞMELİ”
Türkiye Emekliler Derneği Başkanlar Kurulu Toplantısı, 17 Temmuz 2024 tarihinde Ankara’da TÜED Genel Merkez Toplantı Salonu’nda yapılmış; ülkenin ve emeklilerin karşılaştığı sorunlar, kapsamlı olarak değerlendirilmiştir.
CHP EĞİTİM SORUNLARINA ÜSKÜDAR’DA DİKKAT ÇEKTİ...
Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde yaşanan eğitim sorunlarına dikkat çekmek maksadıyla tüm il ve ilçe başkanlıklarında “24 Saat Eğitim Maratonu” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.
SP ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HAKAN TEVFİK ERDAĞI FİLİSTİN VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
16.Temmuz Salı günü İstanbul un 39 ilçesinde olduğu gibi Üsküdar’da Saadet Partisi İlçe Başkanlığı Filistin ve BOP ile ilgili basın açıklaması yaptı. Katılımcıların dikkatle izlediği açıklama şöyle
Çengelköy’ün eski simalarından Erkan GÜRSOY vefat etmiştir
Erkan GÜRSOY uzun süredir devam eden tedavileri sürecinde aramızdan ayrılmıştır.
TÜED “EMEKLİ AYLILARI YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA KALDI ACİL ÖNLEM ALINMALI”
Türkiye Emekliler Derneği’nin (TÜED) 123 şube başkanı, olağanüstü gündemle Ankara’da bir araya gelerek ek zam çağrısı yapacak.
ÇALIŞTIKÇA DÜŞEN EMEKLİ AYLIKLARIMIZIN ÖYKÜSÜ...
ABO nın değişmesi düşük emekli maaşlarına mahkum etti şimdilerde taban maaş 10.000 mi olacak 12.000 mi olacak diye anlamsız tartışmalara düşürülüyoruz esasen düzelmesi gereken aylık bağlama oranının yükseltilmesidir.
ÇENGELKÖYSPOR YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAYACAK
2024-2025 Futbol sezonu için kolları erken sıvayan Başkan Yavuz Yıldız ve yönetim kurulu arkadaşları önce Teknik direktörlüğe devam etmesi için Aziz Topal ile anlaştı.
ÇEVREYE BAKIM GEREKLİ...
Öncelikle belirtmeliyim ki Çengelköy iskele meydanı ve Kuleli parkları dökülüyor acilen bakıma alınmalı ihale mi yapılır yoksa belediyeler kendi personeli ile mi düzenleme yapar artık kendileri bilir.
DÜNYAYA BORCUMUZ VAR?
Dünyamızı çok hoyrat kullanıyoruz çok tüketiyoruz tüketimimizi azaltmadığımız gibi atıklarımızı da karışık atarak milli ekonomiye kazandırmıyoruz tamamını çöp ediyoruz.
Sağlık nedir ?
Yakın zamanda öğretmenimin bana sorduğu bir soruydu. Kendim için sağlığı nasıl tanımlıyorum ? Uzunca konuştuk bu soru üzerine..